מה חדש בפרסום מודעות ובחנויות באמזון: ינואר 2020

אמזון השקיעה מאמץ בשיפור המודעות הממומנות והיצע החנויות שלה, ניתן להציג מוצרים ותכונות חדשות במהלך החודש האחרון כדי לעזור לך להגדילאת המכירות והלקוחות ולנהל את הקמפיינים שלך ביתר קלות. במקרה שפספסת, הנה פירוט של עדכוני מוצרים ועדכוני תכונות.שיפורים כלליים

הצגת מודעות וחנויות ממומנות באיחוד האמירויות

מודעות וחנויות ממומנות זמינות כעת באיחוד האמירויות (איחוד האמירויות) עבור מוכרים וספקים של Amazon.ae, ומאפשרים לך כמוכר לספק תוצאות על סמך יעדי השיווק והצרכים העסקיים שלך.


Sponsored Products and Sponsored Brands

עיצוב מחדש של הגדרות התשלום עבור ספקים ומוכרים

כדי לפשט את החוויה של ניהול הגדרות תשלום וחיוב, אמזון עיצבה לאחרונה את דף הגדרות התשלום של מודעות ממומנות במסוף הפרסום של המוכרים, ובמרכז המוכרים למוכרים ברחבי העולם. * כחלק מתכנון מחדש זה אמזון הפרידה את אמצעי התשלום מפרטי חיוב, צמצום הצורך להזין מידע מחדש בעת עדכון אמצעי התשלום שלך. וכעת תוכל להוסיף יותר מכתובת דוא"ל אחת עבור הצהרות חיוב.


חנויות - Brand

תמונות אוסף שניתן לקנות בהן

באמצעות תמונות הניתנות לחנות, תוכלו לעורר לקוחות עם תמונות עשירות הכוללות את המוצרים שלכם בהגדרות שונות או בקולקציות עם מוצרים משלימים . אתה יכול לבחור להפוך את כל המוצרים בתמונה לרכישה, ומאפשר ללקוחות ללחוץ על המוצרים המוצגים כדי לראות מידע בסיסי, כגון שם, מחיר, דירוג לקוחות וזמינות פריים. הם יכולים גם להוסיף את המוצר לעגלת הקניות שלהם או לנווט לדף פרטי המוצר. זה מאפשר לקונים לעבור מהשראה לרכישה בכמה לחיצות.

  03-5642244 אמזוס - שירותי הקמה וניהול חנויות באמזון

© 2023 by Coach.Corp. Proudly created with Wix.com